DOŁĄCZ do nas

 

ZARABIANIE PRZEZ REKOMENDOWANIE, to takie proste.

Wystarczy, że zarekomendujesz swoim znajomym, bliskim czy przyjaciołom, dowolny produkt, który sam/a używasz i z którego jesteś bardzo zadowolony/a, a oni zakupią go w naszej firmie. Wówczas my wypłacimy Ci prowizję ze sprzedaży tego produktu w postaci rabatu od Twojego zamówienia (jeżeli nie prowadzisz działalności gospodarczej) lub w postaci przelewu bankowego (jeżeli prowadzisz firmę).

Ale to nie wszystko.

Prowizję taką otrzymasz każdorazowo, kiedy Twój klient złoży jakiekolwiek zamówienie w naszym sklepie w przyszłości. I co więcej również od zamówień osób, którym i oni zarekomendują nasze produkty.

Wyobraź więc sobie co się stanie jeżeli taki produkt polecisz nie jednej a kilku czy kilkunasu osobom. Wówczas Twoja prowizja będzie kilku lub kilkunastokrotnie większa!

 Czyż nie brzmi to wspaniale?


Co najważniejsze, nie ponosisz żadnych ryzyka finansowego ponieważ nie musisz nic inwestować. Wystarczy, że sam/a używasz naszych produktów i rekomendujesz je innym. Resztą zajmiemy się my.


Czy znasz lepszy sposób na zarabianie pieniędzy ? 

Współpraca z naszą firmą może być formą zdobywania dodatkowego dochodu, ale może też przerodzić się w bardzo dochodowy biznes. Tylko od Ciebie zależy co chcesz osiągnąć. Chętnie pomożemy Ci w stawianiu pierwszych kroków w tym biznesie i nauczymy Cię jak go rozwijać aby osiągać cele jakie zaplanujesz. To, co początkowo było dodatkowym zajęciem, może przerodzić się w intratne zajęcie, którym zajmuje się w Polsce już ponad 1 mln osób.

Ty także możesz dołączyć do tego grona, jeżeli tylko chcesz. 

Skontaktuj się z osobą, która przedstawiła Ci naszą firmę i nasze produkty i dowiedz sie więcej.

Możesz też skontaktować się biurem obsługi klienta pod nr. tel. 501 034 490 lub emailowo pisząc na bok@ecoworld.com.pl

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Eco World Poland